2019. gada 16. aprīlis, 10:09

Profesija

Naudas drošības eksperts - https://www.youtube.com/watch?v=bkZh6_9jSkA     Kravas automobiļa vadītājs - https://www.youtube.com/watch?v=ubz53x7CHsA     Laika ziņu diktors - https://www.youtube.com/watch?v=qWFWJHfHkJw  PROFESIJA Kinelogs PROFESIJA Ugunsdzēsējs Skur...



2019. gada 16. aprīlis, 09:53

Apsveicam

95. vidusskolas šaha čempionāta komandu rezultāti, (2019. gada 11. aprīlī): 1. vieta - 3.b klase (Robert Hop, Savely Sidorenko); 2. vieta - 4.b klase (Artyom Murin, Arthur Chuiko); 3. vieta - 2.b klase (Ilja Lebedevs, Alina Vaščinskaja).    ...



2019. gada 15. aprīlis, 05:37

Apsveicam

Apsveicam 12. klases skolnieci Adelīnu Koševacku ar 2. pakāpes diploma saņemšanu Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē...



2019. gada 05. aprīlis, 05:50

Apsveicam!

Apsveicam skolas 8.-11. klašu komandu ar 3. vietu “RĪGAS SKOLU TELPU FUTBOLA KAUSS”     Ieva Krasnova 11.a Agnese Mandrika 11.a Sofja Ņesterova 11.a Antoņina Kovza 11.a Alīna Skļemenova 8.c Veronika Hmeļevska 8.a...



2019. gada 05. aprīlis, 05:49

Kā sagatavoties eksāmeniem ar www.uzdevumi.lv

Tuvojoties eksāmenu laikam, skolēni arvien biežāk sāk uztraukties - kā labāk sagatavoties, ar ko sākt, kā visefektīvāk pārbaudīt un uzlabot savas zināšanas? Lai atvieglotu satraucošo posmu līdz pārbaudījumu dienai, Uzdevumi.lv piedāvā ieteikumus, kā skolēniem izmantot portālu...



2019. gada 21. marts, 08:22

Apsveicam Skolēnu Reģionālās zinātniskās pētniecības darbu uzvarētājus

Apsveicam Skolēnu Reģionālās zinātniskās pētniecības darbu  uzvarētājus: 10.b kl. – Germans Vinogradovs - III pakāpe 10.b kl. – Sandis Kalējs - III pakāpe 10.b kl. – Daniils Trošins - III pakāpe 10.b kl. – Aleksandrs Isajevs - III pakāpe 11.a kl. – Jana Naidjonoka - I...



2019. gada 21. marts, 06:15

Apsveicam Rīgas matemātikas 69.olimpiādes 2.posma 5. -8.klašu uzvarētājus

Apsveicam Rīgas matemātikas 69.olimpiādes 2.posma 5. -8.klašu uzvarētājus: Gļebs Solovjovs, 6.kl.(2.vieta), Marija Gricevska, 5.kl. (3.vieta), Rozālija Zlatnikova, 6.kl. (3.vieta), Bogdans Čebotarjovs  5.kl. (atzinība), Marija Bordunova, 5.kl. (atzinība), un izsakam pateicību šā...



2019. gada 28. februāris, 06:04

Pilsētas olimpiāde krievu valodā

Pilsētas olimpiāde krievu valodā: Jūlija Boroduļina atzinība Alīna Frolova – 3. Vieta Marija Virki - 3. Vieta Veronika Gorodničaja - 1. Vieta Aleksandra Žukova  - 3. Vieta  ...



2019. gada 20. februāris, 11:18

Skolu sacensības "Tautas bumba"

Skolu sacensības "Tautas bumba"   Rezultāti:   Zēni 1.vieta 5.c klase  2.vieta 5.d klase  3.vieta 5.b klase  4.vieta 5.a klase    Meitenes  1.vieta 5.d klase  2.vieta 5.a klase  3.vieta 5.c klase  4.vieta 5.b klase ...



2019. gada 20. februāris, 10:46

Projekti

No 4.februāra līdz 8.februārim skolā norisinājās Projektu nedēļa. Sākumskolas skolēni nopietni gatavojās tēmai “Kur ūdens tur dzīve”, bet 5. -8.klašu skolēni darbojās pie tēmas “Zināmais un nezināmais.” Nedēļas laikā skolēni kopā ar klases audzinātājiem un priek...