Apsveicam skolotāju Allu Čeiču un Rīgas izglītības iestažu audzekņu vizuālās mākslas konkursa -izstādes "Kaķu galerija 2" laureātus:
Darja Jepifanova - atzinība
Aleksandra Ļebedeva - 1. vieta
Darja Loiko - 2. vieta

3. maijā skolas svētki Žvaigžņu olimps"

gas 95. vidusskolas olimpiāžu, konkursu un ZPD uzvarētāju saraksts 2016./2017.m.g.

Rīgas pilsētas latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) 33. olimpiāde 7. – 8.klasēm

8.c kl. – Milena Miloša- 1.vieta, skolotāja Maija Berķe
8.c kl. – Alīna Frolova – 3.vieta, skolotāja Sandra Vanka
7.b kl. Sabīna Šepeļa – 3.vieta, skolotāja Sandra Vanka
8.c kl. –Mihails Roslovs - atzinība, skolotāja Maija Berķe

Rīgas pilsētas bioloģijas 39.olimpiāde

11.b kl. – Vladislava Kurtukova - 2.vieta, skolotāja Nataļja Deringa

Rīgas pilsētas fizikas 67.olimpiāde

11.b kl. – Vladislava Kurtukova - 2.vieta, skolotāja Inesa Guseva
9.a kl. - Jana Naidjonoka - 3.vieta, skolotāja Inesa Guseva

Rīgas pilsētas vēstures 23. olimpiāde

12.a kl. - Aleksandrs Melans – atzinība, skolotāja Aleksandra Latuņina

Rīgas pilsētas ekonomikas 18. olimpiāde

 
12.b kl. - Aleksandrs Smirnovs – atzinība, skolotāja Juļjana Švabe
 
12.b kl. - Sergejs Koreškovs - atzinība, skolotāja Juļjana Švabe
 

Rīgas pilsētas matemātikas 67. olimpiāde

11.b kl. – Vladislava Kurtukova - atzinība, skolotāja Nataļja Koļcova
6.d kl. –Veronika Gorodničaja -2.vieta, skolotāja Valentīna Frolova
6.d kl. –Vladimirs Jurčenoks -2.vieta, skolotāja Valentīna Frolova
6.d kl. –Elīna Tukuma – atzinība, -2.vieta, skolotāja Valentīna Frolova
6.d kl. – Aleksejs Varlamovs -atzinība, skolotāja Alla Voropajeva
8.a kl. –Anna Jepifanova - 3.vieta, skolotāja Tatjana Petuhova
8.c kl. - Milena Miloša- 3.vieta, skolotāja Alla Voropajeva

Atklātā 31. krievu valodas (dzimtās) un literatūras olimpiādes 2.posms

8.a kl. – Darja Jepifanova – 1.vieta, skolotāja Maina Ļebedeva
10.b kl. – Jūlija Boroduļina – 2.vieta, skolotāja Tatjana Koļesņikova
11.b kl. – Vladislava Kurtukova – 2.vieta, skolotāja Jeļena Zariņa
12.a kl. – Aleksandrs Melans –atzinība, skolotāja Jeļena Zariņa
12.a kl. – Jekaterina Bikova – 2.vieta, skolotāja Jeļena Zariņa

Krievu valodas un literatūras 31. atklātās olimpiādes 3.(valsts) posms

 
8.a kl. - Darja Jepifanova - 2.vieta, skolotāja Maina Ļebedeva
10.b kl. - Julija Borodulina – atzinība, skolotāja Tatjana Koļesņikova

Rīgas pilsētas ķīmijas 58. olimpiāde

11.b kl. – Vladislava Kurtukova - 2.vieta, skolotāja Tatjana Cigankova
9.a kl. - Jana Naidjonoka - 3.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
9.kl. - Nikita Davidovs, - 3.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
9.a kl. – Angelīna Zaharova - 3.vieta, skolotāja Tatjana Cigankova
12.a kl. – Sergejs Koreškovs – 3.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
10.a kl. – Nikita Teļnovs – atzinība, skolotāja Tatjana Cigankova

Valsts ķīmijas olimpiāde

11.b kl. – Vladislava Kurtukova, atzinība, skolotāja Tatjana Cigankova

Atklātā Valsts olimpiāde ķīmijā

9.a kl. – Angelina Zaharova – atzinība, skolotāja Tatjana Cigankova

THE ENGLISH SPEAKING UNION-LATVIA 2017 National Public Speaking Competition

12.b kl. – Vjačeslavs Kaplinovs, atzinība, skolotāja Jeļena Miloša

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss, labdarības akcija “Ziemas sapnis”

6.d kl.-Darja Ščeglova- atzinība, skolotāja Alla Čeiča

Rīgas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss “’ Toņi un pustoņi”

8.c kl. - Anna Bagrova –atzinība, skolotāja Alla Čeiča

Rīgas skolēnu skatuves runas  2.kārtas konkurss “Rīgas zvirbulis”

5.c kl. –Ivans Makejevs – III pakāpe
8.a kl. – Anna Jepifanova – II pakāpe

Rīgas skolēnu skatuves runas  3.kārtas konkurss “Rīgas zvirbulis”

8.a kl. – Anna Jepifanova – II pakāpe

Rīgas Reģiona izglītojamo zinātniskā konference

12.a kl. – Violeta Hrapane, Jekaterina Bikova, augstākā pakāpe, skolotāja Inesa Guseva
12.a kl. – Darja Loiko, 1.pakāpe, skolotāja Inesa Guseva
11.a kl. – Marija Luīze Kalēja, Aleksandra Rižakova, 2.pakāpe, skolotāja Inesa Guseva
12.b kl. – Aleksandrs Smirnovs, Akims Hakimzjanovs, 3.pakāpe, skolotāja Inesa Guseva
10.b kl. – Mihails Jeršovs, 3.pakāpe, skolotāja Inesa Guseva
12.b kl. – Anastasija Koļcova, 3.pakāpe, skolotāja Marina Kacēna
12.a kl. – Darja Jafanova, 2.pakāpe, skolotāja Jeļena Zariņa

Rīgas 95.vidusskolas (skolas olimpiādes un konkursi) 2016./2017.m.g. Latviešu valodas olimpiāde

8. c kl. – Milena Miloša- 1.vieta, skolotāja Maija Berķe

Fizikas olimpiāde

9.a kl. - Angelina Zaharova - 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
10.kl. – Mihails Jersovs -1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
11.kl. - Vladislava Kurtukova – 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
12.a kl. - Darja Loiko – 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
12.a kl. - Sergejs Koreškovs - 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva

Rīgas 95.vidusskolas  izglītojamo zinātniskā konference

12.a kl. – Violeta Hrapane, Jekaterina Bikova, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
12.a kl. – Darja Loiko, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
11.a kl. – Marija Luīze Kalēja, Aleksandra Rižakova, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
12.b kl. – Aleksandrs Smirnovs, Akims Hakimzjanovs, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
10.b kl. – Mihails Jeršovs, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
11.b kl. – Ņikita Turbins, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
11.b kl. – Vladislavs Popinako, 1.vieta, skolotāja Inesa Guseva
12.b kl. – Anastasija Koļcova, 1.vieta, skolotāja Marina Kacēna
12.a kl. - Katrīna Lovcova, Lolita Solovjova, 1.vieta, skolotāja Marina Kacēna
12.a kl. – Darja Jafanova, 1.vieta, skolotāja Jeļena Zariņa
12.a kl. – Katerina Volkova, 1.vieta, skolotāja Jeļena Zariņa

Latvijas un pasaules vēstures olimpiāde

12.a kl. - Darja Jafanova, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
12.a kl. - Sergejs Koreškovs, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
12.a kl. - Aleksandrs Melāns, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
12.b kl. - Vjačeslavs Kaplinovs, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
12.b kl. - Aleksandrs Rakuts, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
9.a kl.- Anastasija Labašinska, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
8.a kl.- Anna Jepifanova, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
8.c kl.- Daniela Seļuka, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
8.d kl.- Aleksandrs Isajevs, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina
9.b kl. – Vita Belova, 1.vieta, skolotāja Alla Gravina
6.b kl.-  Georgijs Moskaļenko, 1.vieta, skolotāja Aleksandra Latuņina

Krievu valodas olimpiāde

5.c kl. – Anna Saņņikova, 1.vieta, skolotāja Maina Ļebedeva
5.c kl. – Jekaterina Rižova, 1.vieta, skolotāja Maina Ļebedeva
6.c kl. – Alisa Primaka, 1.vieta, skolotāja Jeļena Zariņa
6.d kl. – Veronika Gorodņičaja, 1.vieta Irina Žogaļska
7.a kl. – Marija Virki, 1.vieta, skolotāja Natālija Dementjeva
8.a kl. – Darja Jepifanova, 1.vieta, skolotāja Maina Ļebedeva

Krievu valodas un literatūras 31. atklātā olimpiāde

 11.b kl. – Vladislava Kurtukova - pateicība, skolotāja Jeļena Zariņa
12.a kl. – Aleksandrs Melans – pateicība, skolotāja Jeļena Zariņa
12.a kl. – Jekaterina Bikova – pateicība, skolotāja Jeļena Zariņa

Publiskās runas konkurss angļu valodā

8.a kl. –Darja Jafanova, 1.vieta, skolotāja Jeļena Miloša
8.c kl. –Daniela Seļuka, 1.vieta, skolotāja Jeļena Miloša
11.b kl. - Darja Jakobsone,1. vieta, skolotāja Jeļena Miloša
12.a. kl. - Katerina Volkova, 1.vieta, skolotāja Jūlija Detlevkina
6.d kl. - Veronika Gorodničaja, 1.vieta, skolotāja Jūlija Detlevkina
 6.d kl. - Viktorija Stanēviča, 1.vieta, skolotāja Jūlija Detlevkina
6.b kl. - Nika Karazejeva, 1.vieta, skolotāja Žanna Eizvērtiņa
6.c kl. - Alisa Stavska,1.vieta, skolotāja Ļubova Voroncova
10.b kl. – Daniels Romanovs –1. vieta, skolotāja Natālija Bihanova
9.a kl. - Anastasija Labašinska – 1. vieta, skolotāja Valērija Tolmačova
8.a kl. – Darja Jepifanova –1. vieta, skolotāja Jeļena Miloša
8.d kl.- Sofja Burova – 1. vieta, skolotāja Valērija Tolmačova
10.b kl. – Nikita Gorodničevs – 1. vieta, skolotāja Jeļena Miloša
8.a kl. – Anna Jepifanova – 1. vieta, skolotāja Jeļena Miloša

Angļu valodas olimpiāde

12.a kl. –Katerina Volkova, 1.vieta, skolotāja Jūlija Detlevkina
11.a kl. - Antons Solovjovs, 1. vieta, skolotāja Valērija Tolmačova
Angļu valodas vārdu burtošanas konkurss “SPELLING BEE”
10.b kl. – Ņikita Gorodņičevs, 1.vieta, skolotāja Jeļena Miloša
10.b kl. – Julija Borodulina, 1.vieta, skolotāja Jeļena Miloša

Teātru festivāls angļu valodā “Drama in English”- pedagogs Natālija Naibauere, skolotāja Jeļena Miloša

8.a kl. - Valērija Aņisimova, atzinība
8.c kl. –Angelina Ovčarenko, atzinība
8.c kl. – Aleksandra Ufimceva, atzinība
8.c kl. – Veronika Pumpiša, atzinība
8.c kl. – Daniela Seļuka, atzinība
8.c kl. – Valērija Kurakulova, atzinība
9.a kl. – Maksims Bogdanovs, atzinība
9.d kl. – Alisa Bogdanova, atzinība
8.a kl. Anastasija Šeremetjeva, atzinība

Bioloģijas olimpiāde

12.a kl. – Jekaterina Bikova, 1.vieta, skolotāja Nataļja Deringa
11.b kl. –Vladislava Kurtukova, 1.vieta, skolotāja Nataļja Deringa
10.a kl. – Snežana Stepaņenko, 1.vieta, skolotāja Nataļja Deringa
9.a kl. – Angeļina Zaharova, 1.vieta, skolotāja Nataļja Deringa

Vizuālās mākslas konkurss “Ziemas sapnis”

6.d kl.- Elina Tukuma, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča
6.d kl. – Dana Dallari, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča
6.d kl. – Lina Dušenko, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča

Vizuālās mākslas konkurss “Kaligrāfija”

8.d kl. – Daniils Trošins, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča
8.d kl. – Aleksejs Sviridenko, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča
8.d kl. – Aleksandrs Isajevs, 1.vieta, skolotāja Alla Čeiča

11. Jauno ķīmiķu konkurss

8.c kl. – Milena Miloša, 1.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
8.d kl. – Daniils Trošins, 3.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
8.d kl. – Aleksandrs Isajevs, 2.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
8.d kl. – Hermans  Vinogradovs, 2.vieta, skolotāja Alla Aļabjeva
8.c kl. – Alīna Frolova – atzinība, skolotāja Alla Aļabjeva
8.c kl. – Angelīna Ovčarenko –atzinība, skolotāja Alla Aļabjeva

Konkurss “Draugos ar POWER POINT”

7.a kl. –SabīnaŠepeļa, atzinība, skolotāja Larisa Lukaševiča
7.a kl. –Alisa Ivanova, atzinība, skolotāja Larisa Lukaševiča
Rīgas pilsētas starpskolu sacensībās peldēšanā
5.c kl. - Jekaterina Rižova, 2.vieta
5.d kl. – Daniils Kabašs, 2.vieta

Zemgales priekšpilsētas sacensības futbolā

9.a kl. – Jurijs Tumašs, 2.vieta
9.a kl. – Deniss Ozoliņš, 2.vieta
9.d kl. – Konstantīns Krols, 2.vieta
9.d kl. – Maksims Rižovs, 2.vieta
9.b kl. – Daniels Kirillovs, 2.vieta
9.b kl. – Deniss Koskevičs, 2. vieta
9.b kl. – Daniels Sutjagins, 2.vieta
9.c kl. – Daniils Miņonoks, 2.vieta
8.b kl. – Ruslans Ismailovs, 2.vieta
8.d kl. – Ņikita Glotovs, 2.vieta
8.a kl. – Glebs Riss, 2.vieta
8.a kl. – Timurs Eižvertiņš, 2.vieta
8.d kl. – Pavels Pavlovs, 2.vieta
11.a kl. – Artjoms Paličevs, 1.vieta
11.a kl. – Vladislavs Dolganovs, 1.vieta
11.a kl. – Romans Kononovs, 1.vieta
11.a kl. – Artjoms Čurkins, 1.vieta
11.a kl. –Andrejs Dementjevs, 1.vieta
11.b kl. –Ņikita Turbins, 1.vieta
12.b kl. – Aleksandrs Smirnovs, 1.vieta
12.b kl. – Aleks Vasiļjevs, 1.vieta
10.b kl. – Artjoms Vasiļjevs, 1.vieta
Skolotāji: Alla Goļļaka, Andžela Šestakova, Andrejs Magers

Deju pulciņš MAGIC DANCE

Vadītāja Svetlana Levchenko
  1. Katiševa Sofija
  2. Rašale Ksenija
  3. Labašinska Marija
  4. Bondarenko Kira
  5. Gļinska Jeļizaveta
  6. Kacuļaka Milana
  7. Saveļjeva Jeva
  8. Kirmane Nadežda
  9. Gribovskaja Valerija
  10. Ivanauska Aleksandra
  11. žikova Melisa
  12. Volkova Darja
  13. Kosolapkina Ksenija
  14. Patanceva Marianna
  1. Martikjana Arsena 7.a
  2. Riss Gļebs 8.a
  3. Šabalins Deniss 8.a
  4. Bogdanovs Maksims 9.a
  5. Martinovičs Vadims 9.a
  6. Mordvinova Alisija9.a
  7. Ozolinšs Deniss 9.a
  8. Krivčenkova Olesija 9.d
  9. Kuzmina Ekaterina 9.b
  10. Grehova Darja 10.a
  11. Bežeckiha Elīna 10.b
  12. Koševacka Adelīna 10.b
  13. Timčenko Jūlija 10.b
  14. Kalēja Marija Luīze 11.b
  15. Aleksandrovs Aleksandrs 12.a
  16. Vasiļjevs Aleks 12.b