No 4.februāra līdz 8.februārim skolā norisinājās Projektu nedēļa.
Sākumskolas skolēni nopietni gatavojās tēmai “Kur ūdens tur dzīve”, bet
5. -8.klašu skolēni darbojās pie tēmas “Zināmais un nezināmais.” Nedēļas laikā skolēni kopā ar klases audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem meklēja un apkopoja informāciju, veidoja plakātus, gatavoja izstādes un prezentācijas. Iepazīt Baltijas jūras krastā izskaloto saules akmeņu daudzveidību un krāšņumu darinātos priekšmetos, uzzināt par dzintara fizikālām un ķīmiskām īpašībām, veidot par tiem video sižetus, rakstīt stāstus un dzejoļus izvēlējās 7.klašu projektu grupu dalībnieki.
8.klašu projektu grupas dalībnieki izzināja Latvijas tautastērpa izcelšanos, vēsturi, valkāšanas tradīcijas un atšķirības novados, ka arī noskaidroja tautastērpu izejmateriālus un to ķīmisko sastāvu. Plašajā koku pasaulē ielūkojās 5.klašu projektu grupa “Koki”, izvēloties sev tīkamāko koku un izzinot tos līdz smalkumiem. 6.klašu projektu grupas„ Grāmata” dalībnieki kopā ar skolotājiem uzzināja kad un kā tika radīta grāmata, mācījās veidot video un prezentēt savu darbu, attīstīja savas iemaņas un pieredzi.
8.februārī notika projektu nedēļas noslēguma pasākums aktu zālē, kur katra klašu grupa prezentēja savu veikumu. Prezentācijās bija gan dziesmas un dejas, mīklu minēšana, videofilmas. Ļoti kvalitatīvi noformēti bija plakāti, izstādes un prezentācijas uz ekrāna. Prezentācijas bija pārdomātas, ļoti interesantas un varēja redzēt, ka katra klase bija gatavojusies. Paldies pedagogiem un skolēniem par jauko sniegumu!